Conectare

· Vizitatori conectaţi: 1

· Membri conectaţi: 0

· Membri înregistraţi: 4
· Cel mai nou membru: admin

Meteo

Bun venit

MOTTO

"Radacinile invataturii sunt amare,dar fructele ei sunt dulci." Aristotel

ANUNT

• Scoala gimnaziala nr.1 Cornetu organizeaza concurs pentru ocuparea functiei contractuale vacante de INGRIJITOR SCOALA -1 post
    Pentru inscriere, calendar desfasurare concurs si bibliografie - Detalii aici

• Scoala gimnaziala nr.1 Cornetu organizeaza concurs pentru ocuparea functiei contractuale vacante de SOFER MICROBUZ SCOLAR -1 post
    Pentru inscriere, calendar desfasurare concurs si bibliografie - Detalii aici

• CUVANT IN DESCHIDERE

Bine ați venit pe site-ul Școlii Gimnaziale Nr.1 Cornetu !

Va invitam intr-o vizita virtuala in școala, in speranța ca ceea ce veti vedea va va convinge de calitatea echipei noastre. Cadre didactice, elevi si parinti suntem o echipa al carui scop comun este dezvoltarea armonioasa a personalitatii fiecarui copil.
    Scoala este un mediu educational care-si propune sa ofere sanse egale tuturor elevilor prin dezvoltarea armonioasa a personalitatii lor, in functie de nevoile individuale.

scoala

CONTACT